Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

LECZNICA PRZYJAZNA KOTOM 

Misja


 

Potrzeba pomagania wszystkim chorym i opuszczonym zwierzętom towarzyszyła mi odkąd pamiętam. Już w przedszkolu znosiłam do domu wszystkie znalezione poturbowane i poszkodowane zwierzątka. Pierwszy kot, Wasiuta (czarno biały dachowiec)  zamieszkał z nami gdy miałam 6 lat, pierwszy pies Nika (mała suczka podobny do szpica) wprowadził się gdy miałam lat 11. Później przyszły kolejne. Naturalną realizacją tej potrzeby były studia na wydziale lekarsko weterynaryjnym SGGW w Warszawie a następnie po zdobyciu doświadczenia zawodowego otwarcie własnej lecznicy.

Obecnie mieszkają z nami 3 psie dziewczyny: Sabina, Figa i Beza oraz 2 kocury Drake i Nelson i wprowadziła się ostatnio Czita, mała koteczka odratowana po wypadku drogowym w którym straciła tylną łapkę. 

Moim marzeniem jest nie tylko pomaganie zwierzętom domowym, chciałabym tez stworzyc azyl i szpital dla zwierząt dzikich poszkodowanych w wypadkach drogowych. W tym celu rozpoczęłam już pewne kroki: miedzy innymi podjęłam podyplomowe studia specjalizacyjne z chorób zwierząt dzikich i nieudomowionych w SGGW w Warszawie.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?