Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

LECZNICA PRZYJAZNA KOTOM 

Nasz Zespół


 

lek. wet. Dagmara Marczyńska 
Absolwentka Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 1998 roku. Kierownik lecznicy. Zajmuje się przede wszystkim chirurgią. Posiada Specjalizację z Chorób Zwierząt Dzikich i Nieudomowionych. Zajmuje się także leczeniem gryzoni.lek. wet. Dagmara Marczyńska Absolwentka Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 1998 roku. Kierownik lecznicy. Zajmuje się przede wszystkim chirurgią. Posiada Specjalizację z Chorób Zwierząt Dzikich i Nieudomowionych. Zajmuje się także leczeniem gryzoni.lek.wet.Michał Trzebiatowski 
Absolwent Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2013 roku. Poza praktyką ogólną prowadzi pacjentów dermatologicznych.lek.wet.Michał Trzebiatowski Absolwent Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2013 roku. Poza praktyką ogólną prowadzi pacjentów dermatologicznych.


lek. wet. Justyna Dominiak
Absolwentka Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2014 roku. Wielbicielka sznaucerów. lek. wet. Justyna Dominiak Absolwentka Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2014 roku. Wielbicielka sznaucerów.

lek. wet.   Aleksandra Wójcik Kardiologialek. wet. Aleksandra Wójcik Kardiologia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lek. wet. Monika Koch
Absolwentka Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2002 roku. Kocha koty z wzajemnością.lek. wet. Monika Koch Absolwentka Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2002 roku. Kocha koty z wzajemnością.lek. wet. Michał Zimnicki
Absolwent Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego w Lublinie.lek. wet. Michał Zimnicki Absolwent Wydziału Lekarsko Weterynaryjnego w Lublinie.

tech.wet.Hanna Kaczorowska
Nasza groomer (strzyże i pielęgnuje psy i koty), behawiorystka i zoopsycholog.tech.wet.Hanna Kaczorowska Nasza groomer (strzyże i pielęgnuje psy i koty), behawiorystka i zoopsycholog.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?