Nasz zespół

lek. wet. Dagmara Marczyńska – Kierownik Lecznicy.

Absolwentka Wydziału Lekarsko – Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 1998 r.

Specjalista chorób zwierząt dzikich i nieudomowionych. Ukończyła podyplomowe studia specjalizacyjne w zakresie Chirurgii Weterynaryjnej.

Zajmuje się przede wszystkim chirurgią weterynaryjną oraz leczeniem gryzoni i zajęczaków.

Dom i życie prywatne dzieli z dwoma kocurami, kotką i trzema suczkami.

lek. wet. Monika Koch

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie .W przychodni pracuje z  pacjentami internistycznymi, zajmuje się również profilaktyką.Weterynaria to jej pasja i powołanie. Jest właścicielką 4 kotów i jednego psa. Zdecydowana miłośniczka kotów, szczególnie tych z charakterem, których nikt nie rozumie.

lek. wet. Gabriela Winiarska

Absolwentka Wydziału Medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Swoje doświadczenie zdobywała w warszawskich klinikach całodobowych. Zajmuje się przede wszystkim chorobami wewnętrznymi psów i kotów ze szczególnym uwzględnieniem nefrologii i dermatologii.

Prywatnie szczęśliwa posiadaczka psa o imieniu Cola.

lek. wet. Weronika Jędrzejewska-Buczek

W 2014 roku ukończyła wydział medycyny weterynaryjnej w Warszawie i otrzymała tytuł lekarza weterynarii. Od tego momentu stara się cały czas poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie, biorąc udział w szkoleniach i kongresach. Ukończyła kursy stomatologiczne prowadzone przez  najlepszych specjalistów w Polsce. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii w dziedzinie stomatologii. Aktualne jest w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej.

Prywatnie właścicielka dwóch kochanych adoptowanych kotów i dwóch psów.

 

lek. wet. Michał Trzebiatowski

Absolwent Wydziału Lekarsko – Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2013 r.

W naszej lecznicy zajmuje się diagnostyką obrazową a szczególnie wykonywaniem badań USG. Ponadto prowadzi pacjentów dermatologicznych.

Hanna Kaczorowska

Z wykształcenia jest filolożką, jednak zawsze największą przyjemność czerpała z przebywania wśród zwierząt. Na pewnym etapie życia postanowiła rozwinąć swoje zainteresowania. W ciągu kilku lat uzyskała dyplomy: technika weterynarii, groomera, a przede wszystkim zoopsychologa, co bardzo pomaga w pracy. Ukończyła także studia podyplomowe – Pies w społeczeństwie, hodowla i zachowanie, w Szkole Wyższej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Dodatkowo uczestniczyła w wielu szkoleniach i seminariach z zakresu: zachowania i hodowli psów, treningu profilaktyki pogryzień, kursu instruktorskiego Alteri, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Etologicznego. Prowadzi hodowlę sznaucera miniaturowego, zrzeszoną w Związku Kynologicznym w Polsce.

technik Aleksandra Pauba

Absolwentka technikum weterynaryjnego.

Ukończyła kursy: pierwszej pomocy, weterynaryjnej oraz anestezjologii dla techników weterynarii.

W zawodzie od pierwszego dnia otrzymania dyplomu. Prywatnie miłośniczka psów TTB oraz właścicielka bulteriera i miksa amstaffa.

inż., technik Agnieszka Radziszewska

Absolwentka Wydziału Zootechniki SGGW w Warszawie oraz Technikum Weterynaryjnego PCKZ w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie wartości użytkowej bydła ras mlecznych.

Prywatnie właścicielka hodowli mopsów, ma również agamę brodatą i ptasznika.

Lek. wet. Karolina Gaweł

Absolwentka Wydziału Lekarsko – Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2011 r.

Specjalistka chorób zwierząt dzikich i nieudomowionych. Zajmuje się przede wszystkim chorobami wewnętrznymi psów i kotów.

Właścicielka wspaniałej kotki Mia.

Lek. wet. Aleksandra Wójcik

Absolwentka Wydziału Lekarsko – Weterynaryjnego SGGW w Warszawie w 2008 r.

W naszej lecznicy zajmuje się kardiologią, wykonuje badania echokardiografię, kwalifikuje starszych i obciążonych pacjentów do operacji w narkozie.

Zadzwoń do Nas